header
Polski
pl

Producent wózków dziecięcych

BLOOM stabilny i bezpieczny

Stabilny i bezpieczny a przy tym stylowy. Wielofunkcyjna gondola oraz lekka , kompaktowa spacerówka składająca się razem ze stelażem.

Gdzie kupić nasze produkty?

youtubeThumbanil

Bass Next funkcjonalne rozwiązania

Naszym celem było zaprojektowanie wózka uniwersalnego, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej jak i daleko poza nią. Odpowiedniego na każdą porę roku. Tak powstał Bass Next , który poza funkcjonalnością wyróżnia się designem, zadbaliśmy tu o każdy szczegół.

Dowiedz się więcej o tym produkcie

Bloom
sprawdź wszystkie funkcje

Bass Next
sprawdź wszystkie funkcje

a
a

ROAN Classic Line

Kawałek naszej historii i produkty, które wzbudzają największe emocje! Classic Line to linia wózków w stylu retro, dla tych, którzy kochają klasykę. Cieszą oko swoim stylem i zaskakują właściwościami jezdnymi. Te stelaże, bardzo dobrze amortyzowane i wyposażone w duże koła poradzą sobie świetnie w każdym terenie. A wszystko przy największym komforcie Twojego Dziecka.

Dowiedz się więcej

Rodzinna firma
z tradycjami

Od ponad 50ciu lat tworzymy dla Was wózki. Tradycja i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Projektujemy i produkujemy elementy naszych wózków sami, co daje nam najwyższą kontrolę nad jakością produktów.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane i sprawdzone materiały

Dbamy o bezpieczeństwo. Każdy element wózka wykonany jest z certyfikowanych i sprawdzanych pod kątem bezpieczeństwa najmłodszych dzieci materiałów. Używamy wielu produktów organicznych czy pochodzących z recyklingu , w takiej świadomości chcemy dalej tworzyć i taką otaczać dorastające z nami dzieci.

Dowiedz się więcej

Foteliki

Nasze wózki można łączyć z większością popularnych fotelików samochodowych, dostępnych na rynku. Fotelik , którego łatwo wpiąć w stelaż wózka to niezwykłe ułatwienie w codziennym przemieszczaniu się.

Dowiedz się więcej

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.