header
Polski
pl

since 1970

Od ponad 50ciu lat tworzymy dla Was

Sprawdź ofertę

City stroller

Idealny kompan do odkrywania miasta

Sprawdź ofertę

Wybierz model

który najbardziej
do Ciebie pasuje!

Sprawdź ofertę

Bloom!

ROAN Bloom , stabilna konstrukcja , komfort użytkowania

Sprawdź ofertę

Twój komfort.

Jakość i bezpieczeństwo to nasze priorytety.

Sprawdź ofertę

aa

Producent wózków dziecięcych

BLOOM stabilny i bezpieczny

Stabilny i bezpieczny a przy tym stylowy. Wielofunkcyjna gondola oraz lekka , kompaktowa spacerówka składająca się razem ze stelażem.

Gdzie kupić nasze produkty?

youtubeThumbanil

Bass Next funkcjonalne rozwiązania

Naszym celem było zaprojektowanie wózka uniwersalnego, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej jak i daleko poza nią. Odpowiedniego na każdą porę roku. Tak powstał Bass Next , który poza funkcjonalnością wyróżnia się designem, zadbaliśmy tu o każdy szczegół.

Dowiedz się więcej o tym produkcie

Bloom
sprawdź wszystkie funkcje

Bass Next
sprawdź wszystkie funkcje

a
a

ROAN Classic Line

Kawałek naszej historii i produkty, które wzbudzają największe emocje! Classic Line to linia wózków w stylu retro, dla tych, którzy kochają klasykę. Cieszą oko swoim stylem i zaskakują właściwościami jezdnymi. Te stelaże, bardzo dobrze amortyzowane i wyposażone w duże koła poradzą sobie świetnie w każdym terenie. A wszystko przy największym komforcie Twojego Dziecka.

Dowiedz się więcej

Rodzinna firma
z tradycjami

Od ponad 50ciu lat tworzymy dla Was wózki. Tradycja i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Projektujemy i produkujemy elementy naszych wózków sami, co daje nam najwyższą kontrolę nad jakością produktów.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane i sprawdzone materiały

Dbamy o bezpieczeństwo. Każdy element wózka wykonany jest z certyfikowanych i sprawdzanych pod kątem bezpieczeństwa najmłodszych dzieci materiałów. Używamy wielu produktów organicznych czy pochodzących z recyklingu , w takiej świadomości chcemy dalej tworzyć i taką otaczać dorastające z nami dzieci.

Dowiedz się więcej

Foteliki

Nasze wózki można łączyć z większością popularnych fotelików samochodowych, dostępnych na rynku. Fotelik , którego łatwo wpiąć w stelaż wózka to niezwykłe ułatwienie w codziennym przemieszczaniu się.

Dowiedz się więcej

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.