header
Polski
pl

Wózki dziecięce wielofunkcyjne

Wybierz model, który najbardziej do Ciebie pasuje

the_post_thumbnail
product_icon

IVI

Ivi charakteryzuje się lekkością i kompaktowymi rozwiązaniami. Okazuje się, że pełnowymiarowy wózek może być lżejszy... ergonomiczne kształty i lekka, składana na płasko gondola ułatwiają codzienne użytkowanie i stają się prawdziwym sprzymierzeńcem w podróżach!
Lekkością cechują się również właściwości jezdne. Nowy amortyzator o sporej rozpiętości regulacji czy systemy stabilizacji kół zapewniają naprawdę płynne prowadzenie.

Dowiedz się więcej

the_post_thumbnail
product_icon

BASS NEXT

Naszym celem było zaprojektowanie wózka uniwersalnego, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej jak i daleko poza nią. Odpowiedniego na każdą porę roku. Tak powstał Bass Next , który poza funkcjonalnością wyróżnia się designem.

Dowiedz się więcej

the_post_thumbnail
product_icon

BLOOM

Stylowa gondola i podwójnie amortyzowany stelaż. Otwarta i lekka forma spacerówki, dzięki której łatwiej odkrywać świat! Zapewnia dziecku nieograniczone widoki podczas spaceru. A co jest jednym z jej największych atutów - składa się razem ze stelażem. Łatwiej ją złożyć do transportu i łatwiej przechowywać.

Dowiedz się więcej

the_post_thumbnail
product_icon

COSS

Często najbardziej zachwycają najprostsze formy. Taki jest nasz Coss. Prosty design przykuwa uwagę elegancją a nowoczesny stelaż idealnie podkreśla te zalety. Do tego składa się jedną ręką ! Wystarczy lekko pociągnąć za pasek aby szybko i łatwo go złożyć.

Dowiedz się więcej

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.