header
Polski
pl

Akcesoria do wózka

Wybierz akcesoria, których potrzebujesz

Wybierz akcesoria do wózka, których potrzebujesz – wygodny śpiworek do spacerówki, parasolkę, która ochroni maluszka przed słońcem lub uchwyt na telefon bądź kubek, dzięki któremu będzie Ci łatwiej zabrać kawę na wynos lub termos z domową herbatą do pobliskiego parku. Wszystkie akcesoria pasują do wózków Roan.

Przydatne akcesoria do wózków dziecięcych

Akcesoria do wózka mogą sprawić, że spacery z dzieckiem będą dla mamy lub taty wygodniejsze i bezpieczniejsze. Niektóre akcesoria, takie jak parasolka do wózka, zapewnią dziecku ochronę przed słońcem, deszczem i owadami. Inne dodatki do spacerówki są dedykowane rodzicom – jako producent wózków dziecięcych doskonale wiemy, że tyle czasu spędzanego na spacerach wymaga różnego rodzaju ułatwień. Dzięki takim gadżetom można np. łączyć foteliki samochodowe ze stelażami wózków, co ułatwia podróżowanie. Dodatkowe wyposażenie wózka dziecięcego może być świetnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, którzy całą swoją uwagę skupiają na maluszku, a swoje potrzeby odkładają na bok.

Uchwyt na telefon do wózka

Uchwyt na telefon do wózka nie jest niezbędnym wyposażeniem do wózka, ale jeśli korzystasz z niego regularnie podczas spacerów z maluchem, to z pewnością Ci się przyda. Dzięki niemu możesz trzymać obie ręce na rączce wózka i mieć swobodny dostęp do ekranu smartfona – rozmawiać przez telefon lub sprawdzić coś ważnego. Montaż uchwytu jest bardzo łatwy, a antypoślizgowe zaciski stabilnie trzymają się rączki. Ten gadżet do wózka obraca się o 360 stopni, co pozwala korzystać z niego w dowolnej pozycji.

Uchwyt na kubek do wózka

Nasz uchwyt na kubek do wózka pasuje do większości kubków i butelek, dzięki czemu nie ryzykujesz, że Twoja ulubiona butelka się nie zmieści. Co prawda uchwyt nie należy do kategorii niezbędne akcesoria do wózków dziecięcych, ale ułatwi Ci spacerowanie, pozwoli uniknąć rozlania się napoju i pomoże odzyskać swobodę ruchów. Nieważne, czy wolisz kawę mrożoną na wynos, czy domową lemoniadę zabraną w wielorazowym kubku. Uchwyt to praktyczny dodatek do wózka, z którym spaceruje się niemal każdego dnia.

Przeciwsłoneczny parasol do wózka

Jakie są niezbędne akcesoria do wózków latem? Przeciwsłoneczny parasol zapewni Twojemu maluszkowi skuteczną ochronę w najbardziej słoneczne dni w roku. Możesz go zamówić w kolorze swojego wózka, dzięki czemu całość będzie spójna wizualnie. Parasol do wózka nadaje się do montażu na jego ramie – możesz swobodnie regulować jego pochylenie i ustawić w dowolnym kierunku, tym samym zapewniając dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

Śpiworek do wózka

Możesz też wybrać śpiworek do wózka, którego środek produkujemy z bawełny, polaru lub wełny – w zależności od Twoich i malucha potrzeb. Śpiworek nadaje się zarówno do gondoli, jak i spacerówki, ma też regulowaną długość, więc rośnie z maluszkiem. Dzięki temu wózki dziecięce stają się kompletne pod względem wyposażenia.

Adapter do fotelika samochodowego

Czy wiesz, że możesz połączyć fotelik samochodowy ze stelażem wózka dziecięcego? To wygodne rozwiązanie, które pozwala zamontować fotelik dla maluszka na ramie wózka, co bardzo ułatwia świeżo upieczonym rodzicom podróżowanie. Nasze adaptery pasują do większości fotelików samochodowych dla dzieci w przedziale wagowym od 0 do 13 kilogramów dostępnych na rynku. Brak dopasowania to jedna z najczęstszych obaw wśród rodziców, dlatego wzięliśmy to pod uwagę, kiedy projektowaliśmy własne rozwiązanie.

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.