header
Polski
pl

Wózki głębokie z gondolą

Szukasz polskiej firmy produkującej wózki głębokie dla dzieci? Sprawdź naszą ofertę Roan – marki, która od lat buduje swoją renomę wśród kolejnych pokoleń rodziców. Jako doświadczony producent wózków oferujemy modele wielofunkcyjne, które posiadają zarówno gondolę, jak i spacerówkę. Umiejętnie łączymy klasyczne piękno i tradycyjne wartości z innowacyjnymi technologiami. 

the_post_thumbnailRoan Kite
product_icon

ROAN KITE

Fotelik samochodowy Roan Kite to fotelik wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 13 kg (gr. 0+). Zapewnia bezpieczeństwo i komfort niemowlęcia podczas jazdy samochodem.

Dowiedz się więcej

Poznaj modele 2w1 Roan – znacznie więcej niż standardowe wózki głębokie dla dzieci

Tradycyjne wózki głębokie dla niemowląt zapewniają komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla niemowląt od urodzenia do określonego wieku (około 6-9 miesięcy). Zakłada się, że maluchy mogą w nich przemieszczać do czasu, aż nie zaczną samodzielnie siadać. Z uwagi na kwestie ekonomiczne i funkcjonalne wielu rodziców decyduje się na zakup wózka 2w1, zwanego też wózkiem głęboko-spacerowym. W zależności od potrzeb można w nim przewozić dziecko w gondoli lub siedzisku spacerowym, dzięki czemu nie ma konieczności inwestowania w dwa osobne wózki.

Nasze wielofunkcyjne wózki z gondolą i siedziskiem spacerowym są zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie niemowląt oraz starszych dzieci. Wszystkie modele Roan wyposażono w wentylowane gondole, które zapewniają miękkie, wygodne i ergonomiczne miejsce do leżenia. Dzięki temu sprawdzają się w pierwszych miesiącach życia malucha jako wózki głębokie. Z czasem, gdy Twoja pociecha podrośnie, może „przesiąść się” na komfortowe siedzisko spacerowe.

Wielofunkcyjne wózki z gondolą i spacerówką – gdzie kupić modele Roan?

Nowoczesne wózki z gondolą i spacerówką, które oferuje producent wózków dziecięcych Roan, dostępne są wyłącznie w renomowanych, autoryzowanych sklepach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której znajdziesz nie tylko wózki dziecięce Roan, ale także:

Co wyróżnia gondolkę Roan?

Nasze modele posiadają bardzo funkcjonalne gondole.

  • Wentylacja gondoli – budki wózków, a w niektórych modelach również gondole, wyposażone są w okienka umożliwiające swobodny przepływ powietrza do wnętrza wózka. To element zapobiegający nadmiernemu nagrzewaniu się przestrzeni. Sprawdzi się w ciepłe dni czy podczas długotrwałych spacerów.
  • Wygodny uchwyt do przenoszenia gondoli – umożliwia łatwe podnoszenie i przenoszenie gondoli.
  • Blenda przeciwsłoneczna – zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i promieniami UV, co zabezpiecza delikatną skórę niemowlęcia przed poparzeniami słonecznymi i nadmiernym przegrzaniem się.
  • Duże wnętrze gondoli i ergonomiczne kształty zapewniają dziecku wygodną, potrzebną przestrzeń.

Niezawodne wózki z gondolą i spacerówką Roan

W Roan znajdziesz niezawodne wózki wielofunkcyjne 2w1, które zapewniają solidny stelaż oraz możliwość korzystania z gondoli i spacerówki. Nasze produkty łączą w sobie nie tylko wytrzymałość, ale także funkcjonalność oraz komfort dla Twojego dziecka. Poznaj nasze modele:

  • IVI VINTAGE COLLECTION,
  • IVI,
  • BASS NEXT,
  • BLOOM,
  • COSS,
  • COSS CLASSIC.

Interesują Cię nasze wózki głęboko-spacerowe dla niemowląt? Dowiedz się, gdzie znajdziesz punkty sprzedaży w Twojej okolicy. Wejdź w zakładkę „Gdzie kupić?” i odwiedź najbliższy sklep, aby zobaczyć nasze produkty osobiście!

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.