header
Polski
pl

Wózki spacerowe dziecięce

Szukasz idealnego wózka spacerowego dla Twojego małego odkrywcy? Roan ma to, czego potrzebujesz! Nasza firma buduje swoją renomę wśród rodziców od ponad 50 lat. Oferujemy wygodne wózki 2w1, które łączą w sobie funkcjonalność spacerówki i gondoli. Dzięki tej wielofunkcyjnej formule nie musisz wydawać pieniędzy na dwa osobne wózki. Sprawdź nasze modele i przekonaj się, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako wygodne wózki dziecięce spacerowe.

the_post_thumbnailRoan Kite
product_icon

ROAN KITE

Fotelik samochodowy Roan Kite to fotelik wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 13 kg (gr. 0+). Zapewnia bezpieczeństwo i komfort niemowlęcia podczas jazdy samochodem.

Dowiedz się więcej

Wózki spacerowe i głębokie w jednym? To możliwe!

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele, które mogą funkcjonować zarówno jako wózki spacerowe, jak i wózki głębokie. Ich praktyczność i uniwersalność to prawdziwe źródło wygody dla Ciebie i Twojego malucha. Przez pierwsze kilka miesięcy Twoja pociecha będzie mogła podróżować na leżąco w przestronnej, komfortowej gondoli, a gdy nauczy się samodzielnie siedzieć – „przesiądzie się” na wygodne siedzisko spacerowe. Przeglądając różne wózki spacerowe i głębokie, możesz dojść do wniosku, że taki podwójny wydatek będzie potężnym ciosem dla Twojego portfela. Modele wielofunkcyjne Roan pozwolą Ci go uniknąć – stanowią one dowód na to, że da się połączyć zalety, jakie mają wózki spacerowe oraz wygodne wózki głębokie dla niemowląt, w ramach jednego produktu.

Wózki 2w1 Roan – lekkie wózki spacerowe z możliwością montażu gondoli

Nasze wózki posiadają wiele funkcji oraz bogate wyposażenie, które czynią je znaczącym ułatwieniem codziennego życia współczesnych rodzin. Poczynając od systemów łatwego składania, przez siedzisko spacerowe z regulowanym oparciem i podnóżkiem, po wygodny centralny hamulec – modele Roan są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i gotowe, aby służyć Wam podczas spacerów. Ponadto, dbając o komfort Twojego dziecka, wyposażyliśmy nasze wózki w wentylację, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza podczas ciepłych dni, oraz blendę przeciwsłoneczną, chroniącą przed nadmiernym nasłonecznieniem i promieniami UV.

Każdy nasz produkt mogący pełnić funkcję spacerówki i wózka głębokiego wykonany jest z wysokiej jakości atestowanych tkanin, gwarantujących bezpieczeństwo i wygodę podczas każdego spaceru. Teraz możesz cieszyć się wyjątkowymi chwilami z Twoim dzieckiem, w pełnej swobodzie i komforcie!

Wielofunkcyjne wózki spacerowe. Odkryj kolekcję Roan!

W Roan oferujemy wózki wielofunkcyjne 2w1, które mają solidny stelaż i dwa podstawowe funkcjonalne elementy: gondolę i spacerówkę. Poznaj nasze modele:

  • IVI VINTAGE COLLECTION,
  • IVI,
  • BASS NEXT,
  • BLOOM,
  • COSS,
  • COSS CLASSIC.

Nasze modele są dostępne w różnorodnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich preferencji.

Warto dodać, że Roan to producent wózków dziecięcych, w którego ofercie znajdziesz nie tylko wózki dziecięce, ale także:

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem Roan!

Instagram #roan

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.